Сергій Штогрин

Партнер, адвокат та арбітражний керуючий

Має 16-річний досвід роботи у галузі права. Адвокат з 2011 року, є членом АПУ, НААУ, НААКУ (Національна асоціація арбітражних керуючих України). Спеціалізується на вирішенні спорів, реструктуризації заборгованості та процедурах банкрутства.

Сергій закінчив Академію адвокатури України, має досвід роботи в Міністерстві промислової політики України та провідних юридичних компаніях. 

Сергій Штогрин  має 13-річний досвід роботи у галузі права та спеціалізується на досудовому та судовому вирішенні спорів,  супроводженні виконавчих проваджень, проведенні forensic-аудитів, супроводі справ категорії white-collar crime, реструктуризації заборгованості та процедурах банкрутства.

В 2011 році отримав Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. 

У 2019 отримав Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого.


Серед кейсів Сергія:

  • повернення в судовому порядку у власність клієнта його активу — найбільшого у Східній Європі українського підприємства, виробника в своїй галузі; 
  • захист в судових інстанціях інтересів провідної іноземної страхової компанія у спорі з МТСБУ;
  • врегулювання в досудовому порядку спору між французьким та українським агрохолдингами, пов'язаний зі зберіганням насіння;
  • виявлення схем та підтвердження фактів незаконного виведення посадовими особами грошових коштів в 5-ти банках, визнаних неплатоспроможними, на загальну суму понад 2,3 млрд. грн., та розробка стратегій захисту порушених прав.


Протягом своєї кар’єри Сергій захищав інтереси: Союздрук, КРЕДОБАНК, Велика Кишеня, Яндекс, Алан-Трейд, Еколл, Еліт Мобі, Grand Casing, Коссад Восток, Allianz, TOP FIVE MANAGEMENT, Ксенко та ін.

Також Сергій має успішний досвід відстоювання інтересів топових спортсменів, олімпійських чемпіонів, політиків.

Сергій Штогрин є співавтором науково-практичних коментарів до процесуальних кодексів, автором публікацій та статей різних спеціалізованих видань у галузі права.

Досвід