Олена Штогрин

Керуючий партнер Dictio Law Firm, адвокат та медіатор.
Має 13-річний досвід професійної діяльності у галузі права.

Адвокат з березня 2011 року (свідоцтво №4474/10), член Київської обласної колегії адвокатів НААУ, член Асоціації правників України, член Асоціації Адвокатів України.
Спеціалізується у сфері нерухомості та будівництва, вирішення спорів.

Адвокат з березня 2011 року (свідоцтво №4474/10), член Київської обласної колегії адвокатів НААУ, член Асоціації правників України, член Асоціації Адвокатів України.
Спеціалізується у сфері нерухомості та будівництва, вирішення спорів.

Олена починала свою кар’єру у Фонді Державного майна України, де здобула експертність з питань приватизації та управління майном державної власності, захищала інтереси держави у судах, в тому числі Верховному Суді України.

З 2008 року працювала в одному з провідних девелоперських холдингів м. Києва. Надавала юридичний супровід будівництва та управління таких об’єктів нерухомості як Riviera Riverside, Аmbassador House, H-Tower та ін.

Це дає можливість успішно поєднувати у роботі інструменти медіації та адвокатури, застосовувати індивідуальний підхід до кожного Клієнта.
Такий всебічний досвід дав унікальну можливість розуміти специфіку роботи державних органів, бізнесу, потреби своїх Клієнтів та започаткувати у 2019 році власне Адвокатське бюро.

Олена Штогрин є постійною учасницею семінарів, форумів, конференцій, заходів підвищення кваліфікації для адвокатів (сертифікати: «Земельні відносини в Україні», «Будівництво», участь у Всеукраїнській школі з нерухомості та будівництва при Асоціації правників України у якості експерта, курс «Переговори при активних продажах» та ін.). Також, Олена має Сертифікат медіатора Українського Центру Медіації (kmbs) та була включена до списку Сollaborative Lawyers.

У листопаді 2011 року приєдналася до команди адвокатів однієї з топових юридичних компаній, лідерів ринку у сфері аграрного та земельного права. Олена Штогрин очолила практику Нерухомості та будівництва, а згодом долучилась до партнерського складу компанії.  У 2013 році увійшла в ТОП - 10 найбільш перспективних молодих  юристів за версією видання Вибір клієнта 100 найкращих юристів 2012/2013 р. За цей час, нею було успішно реалізовано десятки кейсів у сфері нерухомості, будівництва, інвестицій, захищено в судах та переговорних процесах інтереси Клієнтів, як юридичних так і фізичних осіб (cеред клієнтів: DCH Investment Management,  Group of companies Denza, Будівельна компанія «Онікс Білд» та інші.)

Досвід

Супроводження угод придбання, відчуження, передачі в оренду, іпотеку, виведення з іпотеки об’єктів нерухомого майна, прийняття об’єктів нерухомості в експлуатацію (в тому числі, самочинно збудованих).

Представництво в суді інтересів групи аграрних компаній у справах проти ПАТ «КБ «Надрабанк» про зняття іпотек та застав з майна (земельних ділянок, елеваторів) клієнта.

Успішне супроводження проекту щодо урегулювання спору, який стосувався будівництва ТРЦ «Караван».

Комплексне консультування щодо реконструкції та введення в експлуатацію фабрики з виробництва чаю у смт. Гостомель.

Успішне представництво інтересів ФДМУ у Верховному Суді України щодо повернення у державну власність двох гуртожитків та бази відпочинку у Броварському районі Київської області, що вийшли з державної власності під час приватизації великого будівельного тресту.

Успішне представництво інтересів клієнта у судовому та переговорному процесі щодо стягнення заборгованості за проведені підрядні роботи на загальну суму понад 2,5 млн. грн., що привело до мирного врегулювання спору між контрагентами та задоволення інтересів обох сторін.

Представництво клієнта у суді по права поділу майна подружжя (один з подружжя громадянин Франції), предмети позову: земельні ділянки, будинок, декілька об’єктів незавершеного будівництва.

Успішне представлення інтересів клієнта - забудовника у спорі з органами архітектурно-будівельного контролю щодо введення в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку у Печерському районі м. Києва (ЖК «Чорногорія»).

Юридичний супровід, забезпечення інтересів клієнта генпідрядника щодо укладення договору на будівництво культової споруди з Religious Organization “Religious Administration of the Church of Jesus Christ of Latter-day Saints in Ukraine.

Представлення інтересів постраждалих фізичних осіб — інвесторів у житлову нерухомість м. Києва (в тому числі справа «Еліта-Центр»).

Успішне супроводження судового процесу у справі клієнта - орендаря проти РВ ФДМУ по Київській області щодо строку дії договору оренди нерухомого майна ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Успішний захист інтересів клієнта – фізичної особи у судовому процесі проти ПАТ «Приватбанк» щодо визнання правовідносин за договором припиненим договору іпотеки квартири припиненими

No items found.
No items found.