5 причин запросити до співпраці юриста-медіатора

Медіація дозволяє вийти за межі спірних правовідносин, а тому може стати основою для виникнення нових правовідносин, а це сфера компетенції юриста. 

Читати на Facebook

5 причин запросити до співпраці юриста-медіатора:

1.Юрист-медіатор бачить більше можливостей. Може завжди запропонувати альтернативний спосіб вирішення спору, розуміючи судову перспективу процесу.

2.Вища ефективність роботи та результат. Поєднання знань юриста і інструментів, що застосовує медіація, дає в переговорному процесі ефективні результати.

3.Швидкий результат. Юрист-медіатор часто допомагає дійти до двосторонньої згоди без суду. Це заощаджує час і гроші.

4.Медіація дозволяє вийти за межі спірних правовідносин, а тому може стати основою для виникнення нових правовідносин,  а це сфера компетенції юриста.

5.Ви відразу отримаєте договір. Юрист-медіатор складе договір за результатами медіації  і не потрібно звертатись окремо до юриста.

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.