ReBuild Ukraine 2025 у Варшаві

12–14 листопада команда Dictio працювала на ReBuild Ukraine 2025 — ключовій міжнародній платформі для партнерств, інвестицій та технологічних рішень для відбудови України.

Читати на Facebook


За три дні ми взяли участь у подіях, присвячених відновленню, інвестиціям, інфраструктурі, міжнародній кооперації та діяльності галузевих асоціацій.


📍 12 листопада
Ми долучилися до двох значущих сайд-івентів:
• «Leveraging circular economy expertise in the construction and energy sectors for Ukraine’s recovery», організованого EU CERC, Enabel та Business Finland.
• «American Reception – Rebuild Ukraine», що об’єднав американські, польські та українські компанії, урядові інституції та інвесторів.


📍 13 листопада
Dictio взяла участь у:
• International ReBuild Ukraine Expo — найбільшій спеціалізованій виставці з фокусом на інфраструктуру, будівництво, енергетику та інвестиційні рішення.
• EU–Ukraine Investment Conference 2025 — дискусії щодо залучення приватних інвестицій, фінансових інструментів ЄС та інтеграції України до єдиного ринку, страхування ризиків.
• Recovery Forum — платформі, де зібралися бізнес, міжнародні та державні партнери, щоб обговорити пріоритети відбудови, співпраці та запуску інвестиційних проєктів.


📍 14 листопада
За сприяння Dictio, КБУ та Польської асоціації будівельних роботодавців (PZPB) відбулася робоча зустріч українських і польських будівельних компаній.
Польські партнери презентували компетенції у сферах:
– інфраструктурне та промислове будівництво,
– гідротехніка, екологічні та енергетичні об’єкти,
– проектування та будівництво тунелів і очисних споруд.
Обговорили виклики та можливості повʼязані з польсько-українською співпрацею.


Після зустрічі — другий день роботи на ReBuild Ukraine Expo, присвячений секторальним семінарам, технічним сесіям та переговорам.
ReBuild Ukraine 2025 підтвердив готовність міжнародних партнерів до практичної співпраці та інвестування в українські проєкти.


Dictio продовжує активно працювати над залученням інвестицій в Україну та практичною реалізацією проєктів.

ReBuild Ukraine 2025 у Варшаві

Новини

Публікації

20
.
11
.
2025

12–14 листопада команда Dictio працювала на ReBuild Ukraine 2025 — ключовій міжнародній платформі для партнерств, інвестицій та технологічних рішень для відбудови України.

Нові можливості для розвитку корпоративних відносин: додаткові вклади до капіталу ТОВ

Новини

Публікації

12
.
09
.
2025

До Вашої уваги огляд законодавчих новвоведень згідно Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від Керівника практики корпоративного права, злиття та поглинання Dictio, адвокат‍а Володимира Кучерявого

Огляд Закону України «Про публічно-приватне партнерство»

Новини

Публікації

12
.
09
.
2025

Документ став відповіддю на нагальні потреби повоєнної відбудови та інтеграції українського законодавства до європейського правового поля. Закон визначає сучасні правила співпраці держави, територіальних громад і бізнесу у реалізації масштабних проєктів, що особливо важливо в умовах дефіциту бюджетних ресурсів і потреби залучення приватних інвестицій.

Набуття прав на землю в Україні: Юридичні та інституційні виклики для інвесторів з ЄС — кейс Польщі.

Новини

Публікації

04
.
08
.
2025

Суттєвою різницею є методологія здійснення угод. В Україні угоди з нерухомістю переважно сприймаються як одноразові дії, тоді як у Польщі та Західній Європі вони будуються як багатоступеневі процеси.

Dictio Law Firm визнана серед провідних практик у дослідженні “Ukrainian Law Firms 2025”

Новини

Публікації

25
.
07
.
2025

Юридична фірма Dictio, що спеціалізується на практиці нерухомості, знову отримала визнання у щорічному незалежному професійному дослідженні “Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients”.

Ми використовуємо Cookies
Цей сайт використовує файли cookie, щоб ви отримали найкращий досвід користування. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання.
Зрозуміло