Forbes Ukraine про Dictio Law Firm

«З латини dictio перекладається як «слово» та «комунікація», і водночас є головним інструментом як адвоката, так і медіатора, – пояснює Олена. – Але підходи в цих спеціалістів різні. Найголовніша перевага послуг Dictio Law Firm – це більша ефективність, з якою ми можемо вирішувати проблеми наших клієнтів, користуючись ширшим арсеналом інструментів в залежності від ситуації.

Читати на Facebook

Часто жінки, успішні в професії, з острахом сприймають декретну відпустку: їм здається, що цей період завадить їх подальшому кар’єрному зростанню. Втім, приклад героїні рубрики #ПохвалиМалого Олени Штогрин ілюструє зовсім інший варіант розвитку подій: саме в декреті жінка отримала достатньо часу та натхнення для того, аби скласти перші плани з відкриття власного адвокатського бюро Dictio Law Firm. Як Олена сформувала свою унікальну пропозицію на ринку юридичних послуг, розповідаємо сьогодні в рамках ініціативи Forbes Ukraine з підтримки малого бізнесу.

«В юридичному бізнесі я вже більше 13 років, – розповідає Штогрин. – З останнього місця роботи, адвокатської фірми, я йшла вже в якості партнера. Не дивлячись на високу посаду, я все ж таки не була власницею справи, а отже не мала можливості працювати винятково за своїми правилами.

Саме в декреті, під час прогулянок з моєю однорічною дочкою, на основі цих правил я сформувала просту, але унікальну для ринку концепцію власного бізнесу». Ідея Олени полягала в тому, аби поєднати в роботі компанії традиційні принципи адвокатської діяльності та іноваційні (для України) принципи медіації, тобто більш неформального залагодження конфліктів між сторонами. «Звичайно, я розуміла, що власне бюро – це інший рівень свободи, відповідальності і взаємодії з клієнтами. Але технічні моменти мене не лякали – адже я була впевнена у своєму продукті», – згадує Штогрин.

«З латини dictio перекладається як «слово» та «комунікація», і водночас є головним інструментом як адвоката, так і медіатора, – пояснює Олена. – Але підходи в цих спеціалістів різні. Явищем медіації я зацікавилася ще в 2014 році, на початку 2019 прослухала спеціалізований курс у kmbs. Стартовим капіталом бюро стали мої власні накопичення, близько $6000. Звичайно, більша частина інвестицій – це інвестиції у мою адвокатську репутацію, зроблені на протязі усієї моєї 13-річної кар’єри, але навряд чи я зможу підрахувати їх грошовий еквівалент, – сміється жінка.

Найголовніша перевага послуг Dictio Law Firm – це більша ефективність, з якою ми можемо вирішувати проблеми наших клієнтів, користуючись ширшим арсеналом інструментів в залежності від ситуації. Наведу приклад: дві сторони йдуть до суду, аби розв’язати певний конфлікт. Вони апелюють до певних документів, якими закріплено правові взаємовідносини між ними. Суд не може запропонувати двом сторонам компромісне рішення, яке було б, можливо, більш вигідне обом учасникам процесу, адже він може діяти лише в межах вже існуючих правовідносин. В результаті маємо переможця і переможеного, а також витрати грошей і нервів, яких можна було б уникнути.

Якби при вирішенні конфлікту сторони скористалися послугами медіатора і не доводили справу до суду, результат міг би вийти дешевшим і більш задовільним для всіх. Сторони виробили б третій шлях вирішення проблеми – саме це забезпечує вдала медіація. Звичайно, її інструменти не універсальні та не можуть замінити інструменти адвокації, але часто їх поєднання дозволяє надати клієнту юридичну послугу зовсім іншої якості». Підхід Штогрин є новим і нетиповим для вітчизняної юридичної сфери, але користується попитом: вийти «в плюс» в компанії вийшло вже через півроку з моменту відкриття.

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.