Керуюча Dictio Олена Штогрин номінована на нагороду  Client Choice Awards 2021

Олена Штогрин потрапила до шорт-листа нагороди Client Choice Awards 2021 за номінацією Нерухомість в Україні

Читати на Facebook

Dictio Law Firm із радістю повідомляє, що Олена Штогрин, Керуючий  Партнер та Керівник практики нерухомості та будівництва, потрапила до шорт-листа нагороди  Client Choice Awards 2021 за номінацією Нерухомість в Україні.


Заснована у 2005 році, нагорода Client Choice Awards (спільно з Lexology) визнає партнерів юридичних фірм, які виділяються за відмінну якість надання послуг та турботу про клієнтів.


Унікально, що персоналії можуть бути номіновані на ці нагороди лише корпоративними юристами. Шорт-листи складаються після всебічних досліджень та опитування десятків тисяч штатних юристів з числа читацької аудиторії Lexology.


Клієнтів просять оцінити окремих юристів та юридичні фірми за такими критеріями обслуговування клієнтів: якість юридичної консультації, комерційна обізнаність, галузеві знання, стратегічне мислення, прозорість виставлення рахунків, спеціальні структури оплати, співвідношення ціни та якості, оперативність, ефективне спілкування, чіткість документації, обмін досвідом, відповідні кадри, управління проектами, використання технологій, лояльність та етика. Щоб гарантувати неможливість впливу на результат, юридичні фірми не інформуються коли проводиться перший відбірковий этап дослідження.


Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку