Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан"

10 грудня Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин (Olena Shtohryn) взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан", яка проводилася за підтримки Посольства Казахстану в Україні.

Читати на Facebook

Основні теми бізнес-зустрічі Україна-Казахстан:

  • Перспективні сфери зовнішньоекономічної діяльності між Казахстаном і Україною;
  • Інформація про затребувані товари і послуги на ринку Казахстану;
  • Можливість кооперації з державними та комерційними структурами Казахстану;
  • Існуючі умови у фінансовій і банківській секторах для ведення бізнесу в Казахстані;
  • Правове і податкове поле Казахстану.

Що стосується інвестицій.


Показово, що Аскар Мамин, Прем'єр Міністр РК, очолює Раду з покращення інвестиційного клімату та Інвестиційний штаб. Захист прав інвестора в країні забезпечує інвестиційний омбудсмен (врегулювання спорів між іноземним інвестором та казахськими державними органами у досудовому порядку). А також, існує спеціалізована судова коллегія у Верховному суді РК.

Спільні підприємства в Казахстані та Україні дозволяють виходити на ринок ЄврАзЄС (180 млн. населення), Центральної Азії (50 млн.населення). Також, поряд знаходиться Китай (західний Китай - 300 млн.населення), Іран (більше 80 млн. населення).
Аналогічно, у казахського бізнесу є зацікавлення виходити через Україну на ринок Європи.

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.