Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан"

10 грудня Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин (Olena Shtohryn) взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан", яка проводилася за підтримки Посольства Казахстану в Україні.

Читати на Facebook

Основні теми бізнес-зустрічі Україна-Казахстан:

  • Перспективні сфери зовнішньоекономічної діяльності між Казахстаном і Україною;
  • Інформація про затребувані товари і послуги на ринку Казахстану;
  • Можливість кооперації з державними та комерційними структурами Казахстану;
  • Існуючі умови у фінансовій і банківській секторах для ведення бізнесу в Казахстані;
  • Правове і податкове поле Казахстану.

Що стосується інвестицій.


Показово, що Аскар Мамин, Прем'єр Міністр РК, очолює Раду з покращення інвестиційного клімату та Інвестиційний штаб. Захист прав інвестора в країні забезпечує інвестиційний омбудсмен (врегулювання спорів між іноземним інвестором та казахськими державними органами у досудовому порядку). А також, існує спеціалізована судова коллегія у Верховному суді РК.

Спільні підприємства в Казахстані та Україні дозволяють виходити на ринок ЄврАзЄС (180 млн. населення), Центральної Азії (50 млн.населення). Також, поряд знаходиться Китай (західний Китай - 300 млн.населення), Іран (більше 80 млн. населення).
Аналогічно, у казахського бізнесу є зацікавлення виходити через Україну на ринок Європи.

ТОП-5 юридичних лайфхаків «Як домовитися з орендодавцем під час карантину»
24
.
05
.
2020

Сьогодні більшість підприємців цікавить питання оплати оренди квадратних метрів свого офісу на час карантину. Адже, працівники переведені на роботу вдома/відправлені у відпуску, рух та використання громадського транспорту обмежено, а орендоване приміщення реально не використовується.Як же провести результативні перемовини зі своїм орендодавцем і досягти пільгових умов оплати орендованого приміщення?

Мобінг. Право на захист
04
.
02
.
2020

Необхідність внесення змін в трудове законодавство України назріла вже давно.Проте, у цьому пості Ви не знайдете переліку усіх запропонованих законотворцем новел.Це пост про «мобінг». Що це? І як це пов’язано з трудовим законодавством?

Як повернути 1% вартосі житла, придбаного Вами вперше
02
.
12
.
2019

Минулого тижня до Dictio Law Firm звернувся клієнт з питанням щодо аналізу документів будівництва одного з житлових комплексів Києва. Він вперше інвестував у власне житло. Тому, його також дуже цікавила майбутня можливість повернення збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна. Такий збір сплачується у пенсійний фонд у розмірі 1 % вартості придбаного об’єкта нерухомості.

У Києві відбувся Перший Іпотечний Форум
06
.
03
.
2020

4 березня 2020 року у Києві відбувся Перший Іпотечний Форум. Що ж заважає банкам України пропонувати низьку відсоткову ставку інвесторам у житлове будівництво?Думка Керуючого партнера Dictio Law Firm, адвоката Олени Штогрин.

Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві»
21
.
02
.
2020

20 лютого Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві», що був організований Комітетом сімейного права ААУ.

Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан"
12
.
12
.
2019

10 грудня Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин (Olena Shtohryn) взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан", яка проводилася за підтримки Посольства Казахстану в Україні.