Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан"

10 грудня Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин (Olena Shtohryn) взяла участь у Бізнес- зустрічі "Україна-Казахстан", яка проводилася за підтримки Посольства Казахстану в Україні.

Читати на Facebook

Основні теми бізнес-зустрічі Україна-Казахстан:

  • Перспективні сфери зовнішньоекономічної діяльності між Казахстаном і Україною;
  • Інформація про затребувані товари і послуги на ринку Казахстану;
  • Можливість кооперації з державними та комерційними структурами Казахстану;
  • Існуючі умови у фінансовій і банківській секторах для ведення бізнесу в Казахстані;
  • Правове і податкове поле Казахстану.

Що стосується інвестицій.


Показово, що Аскар Мамин, Прем'єр Міністр РК, очолює Раду з покращення інвестиційного клімату та Інвестиційний штаб. Захист прав інвестора в країні забезпечує інвестиційний омбудсмен (врегулювання спорів між іноземним інвестором та казахськими державними органами у досудовому порядку). А також, існує спеціалізована судова коллегія у Верховному суді РК.

Спільні підприємства в Казахстані та Україні дозволяють виходити на ринок ЄврАзЄС (180 млн. населення), Центральної Азії (50 млн.населення). Також, поряд знаходиться Китай (західний Китай - 300 млн.населення), Іран (більше 80 млн. населення).
Аналогічно, у казахського бізнесу є зацікавлення виходити через Україну на ринок Європи.

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Податкова перевірка. На що звернути увагу у документах, які надають контролюючі органи.
23
.
10
.
2020

Зазвичай Наказ на проведення перевірки складається з самого наказу та додатку до нього, де містяться найменування та реквізити суб’єкта, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені ПКУ, дата початку і тривалість перевірки. Проте, контролюючі органи проставляючи печатку на самому наказі, часто не проставляють печатку (не штамп) на додатку, що є порушенням ст.81 ПК України. 

Forbes Ukraine про Dictio Law Firm
16
.
10
.
2020

«З латини dictio перекладається як «слово» та «комунікація», і водночас є головним інструментом як адвоката, так і медіатора, – пояснює Олена. – Але підходи в цих спеціалістів різні. Найголовніша перевага послуг Dictio Law Firm – це більша ефективність, з якою ми можемо вирішувати проблеми наших клієнтів, користуючись ширшим арсеналом інструментів в залежності від ситуації.

Dictio Law Firm на сторінках друкованого видання Forbes Ukraine  
05
.
11
.
2020

Щасливі бачити визнання Dictio Law Firm на сторінках нового п’ятого номеру (листопад, 2020) авторитетного друкованого видання Forbes Ukraine. Forbes Ukraine — це про силу бізнесу. Dictio Law Firm — це про силу слова в юридичному бізнесі.

Захист прав кредиторів об’єктів будівництва. Інвестиції по-новому?
02
.
11
.
2020

Сьогодні громадськість активно обговорює проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав кредиторів об’єктів будівництва». У ньому досить багато нововведень. 

Сьогодні адвокатському бюро Dictio Law Firm — один рік.
07
.
10
.
2020

7 жовтня 2019 року була заснована компанія. Для нас цей рік був непростим, але дуже результативним. Рік, протягом якого, у нас з’явилось багато нових клієнтів, які вдячні за професіоналізм та перемоги. А ми вдячні кожному з них за довіру.