Медіація — метод вирішення спорів із залученням посередника

Медіація (англ.mediation — посередництво) — метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації. Проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб варіант рішення задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту.

Читати на Facebook
Процесуальні кодекси в Україні передбачають врегулювання спору за участі судді-медіатора.

Як показує багаторічна практика, не завжди перемога у судовому процесі приносить бажаний для клієнта результат.

Іноді суд не є оптимальним інструментом досягнення цілі. Це характерно для сімейних справ. Наприклад, справи поділу майна подружжя. Суд може розділити усе майно колишнього подружжя у рівних частинах, проте вирішити їх конфлікт він не може.

Сторони витрачають роки на судові процеси, а в результаті отримують лише майно, поділене в ідеальних частках, яке продати без його виділу (або домовленості) не зможуть. То навіщо витрачати час, гроші, загострювати конфлікт?

Є ситуації, у яких оптимальний варіант — домовлятися. Завдання хорошого юриста встановити це, прорахувати наперед можливі шляхи розвитку подій та дати стратегічно правильні поради клієнту.

Які ж є переваги медіації?

  • Економія часу.
  • Зниження вартості процесу вирішення спору.
  • Можливість впливати на результат.
  • Конфіденційність процедури.
  • Можливість збереження або відновлення взаємин з партнерами.
  • Можливість запобігти виникненню подібних конфліктів у майбутньому.
  • Гарантія виконання рішення (у випадку успішної медіації).

Для Dictio Law Firm є важливим досягнення результату в оптимальні строки, оптимальним шляхом. Важливо, щоб Ви, як наш клієнт, мали можливість збереження ділових/партнерських/сімейних стосунків, у тих випадках, де це є можливим.

Тому, ми є лояльними до процесу медіації.

Керуючий партнер, адвокат Dictio Law Firm Олена Штогрин ( Olena Shtohryn ) отримала навички медіатора та була включена Українським Центром Медіації (kmbs) до списку Сollaborative Lawyers https://ukrmediation.com.ua/…/vrehuli…/collaborative-lawyers

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.