Медіація — метод вирішення спорів із залученням посередника

Медіація (англ.mediation — посередництво) — метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації. Проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб варіант рішення задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту.

Читати на Facebook
Процесуальні кодекси в Україні передбачають врегулювання спору за участі судді-медіатора.

Як показує багаторічна практика, не завжди перемога у судовому процесі приносить бажаний для клієнта результат.

Іноді суд не є оптимальним інструментом досягнення цілі. Це характерно для сімейних справ. Наприклад, справи поділу майна подружжя. Суд може розділити усе майно колишнього подружжя у рівних частинах, проте вирішити їх конфлікт він не може.

Сторони витрачають роки на судові процеси, а в результаті отримують лише майно, поділене в ідеальних частках, яке продати без його виділу (або домовленості) не зможуть. То навіщо витрачати час, гроші, загострювати конфлікт?

Є ситуації, у яких оптимальний варіант — домовлятися. Завдання хорошого юриста встановити це, прорахувати наперед можливі шляхи розвитку подій та дати стратегічно правильні поради клієнту.

Які ж є переваги медіації?

  • Економія часу.
  • Зниження вартості процесу вирішення спору.
  • Можливість впливати на результат.
  • Конфіденційність процедури.
  • Можливість збереження або відновлення взаємин з партнерами.
  • Можливість запобігти виникненню подібних конфліктів у майбутньому.
  • Гарантія виконання рішення (у випадку успішної медіації).

Для Dictio Law Firm є важливим досягнення результату в оптимальні строки, оптимальним шляхом. Важливо, щоб Ви, як наш клієнт, мали можливість збереження ділових/партнерських/сімейних стосунків, у тих випадках, де це є можливим.

Тому, ми є лояльними до процесу медіації.

Керуючий партнер, адвокат Dictio Law Firm Олена Штогрин ( Olena Shtohryn ) отримала навички медіатора та була включена Українським Центром Медіації (kmbs) до списку Сollaborative Lawyers https://ukrmediation.com.ua/…/vrehuli…/collaborative-lawyers

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.