Олена Штогрин стала номінантом у категорії "Кращий юрист будівельної галузі" Всеукраїнської будівельніої премії ІBUILD 2021

Керуючий партнер Dictio Law Firm Olena Shtohryn стала номінантом Всеукраїнської будівельніої премії ІBUILD 2021 відвідала гала-вечір, що відбувся InterContinental Hotels & Resorts 08.12.2021 з нагоди нагородження переможців

Читати на Facebook

Керуючий партнер Dictio Law Firm Olena Shtohryn стала номінантом Всеукраїнської будівельніої премії ІBUILD 2021  відвідала гала-вечір, що відбувся InterContinental Hotels & Resorts 08.12.2021 з нагоди нагородження переможців.

IBUILD – це головна будівельна премія України, якою відзначають кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії і кращі об’єкти поточного року.

На святкову церемонію у готелі InterContinental Kyiv зібралися представники будівельного бізнесу зі всієї України, номінанти та лауреати премії. Для вручення премій були запрошені почесні гості, серед яких заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, народний депутат України Андрій Пузійчук, народний депутат України Дмитро Ісаєнко.

Кращих із кращих обирали у трьох категоріях: персональна премія КРАЩИЙ СЕРЕД РІВНИХ, корпоративна премія ВИМІР УСПІХУ, премія блискавичних досягнень ВІДКРИТТЯ РОКУ.

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.