Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві»

20 лютого Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві», що був організований Комітетом сімейного права ААУ.

Читати на Facebook

До обговорення змін в сімейному праві долучились:

Володимир Вовк - заступник директора Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення.

Любовь Солодухина - державний експерт експертної групи з питань інтегрованих соціальних послуг сім'ям Директорату соціальних послуг та інтеграції.

Юрий Молоканов - заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї та молодіжної політики.

Наталия Мельничук - головний спеціаліст секретаріату комітету з питань гуманітарної та цифрової політики.к - головний спеціаліст секретаріату комітету з питань гуманітарної та цифрової політики Наталия Мельничуки

Наталя Грінберг та Андрій Беспалий помічники народного депутата України Тетяни Рябухи.

Обговорювали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння формуванню відповідального батьківства».

Законотворці пропонують багато цікавих нововведень, які звичайно, ще потребують доопрацювання.

Наприклад, одне з нововведень: у разі укладання між батьками договору про сплату аліментів, подружжя, яке має дітей, може розірвати шлюб, звернувшись з відповідною заявою до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

Також, окремої уваги, заслуговує питання надання дозволу на лікування дитини при невідкладних станах, у разі відсутності батьків, органом опіки та піклування.

Крім того, обговорювалась пропозиція комплексного розгляду позову про розірвання шлюбу, де суд в одній справі буде вирішувати відразу три основні питання: розірвання шлюбу, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів.

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.