Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві»

20 лютого Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві», що був організований Комітетом сімейного права ААУ.

Читати на Facebook

До обговорення змін в сімейному праві долучились:

Володимир Вовк - заступник директора Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення.

Любовь Солодухина - державний експерт експертної групи з питань інтегрованих соціальних послуг сім'ям Директорату соціальних послуг та інтеграції.

Юрий Молоканов - заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї та молодіжної політики.

Наталия Мельничук - головний спеціаліст секретаріату комітету з питань гуманітарної та цифрової політики.к - головний спеціаліст секретаріату комітету з питань гуманітарної та цифрової політики Наталия Мельничуки

Наталя Грінберг та Андрій Беспалий помічники народного депутата України Тетяни Рябухи.

Обговорювали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння формуванню відповідального батьківства».

Законотворці пропонують багато цікавих нововведень, які звичайно, ще потребують доопрацювання.

Наприклад, одне з нововведень: у разі укладання між батьками договору про сплату аліментів, подружжя, яке має дітей, може розірвати шлюб, звернувшись з відповідною заявою до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

Також, окремої уваги, заслуговує питання надання дозволу на лікування дитини при невідкладних станах, у разі відсутності батьків, органом опіки та піклування.

Крім того, обговорювалась пропозиція комплексного розгляду позову про розірвання шлюбу, де суд в одній справі буде вирішувати відразу три основні питання: розірвання шлюбу, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів.

Нерухомість та аліменти - шлях до компромісу.
03
.
06
.
2020

На практиці існує багато ситуацій, коли колишнє подружжя не може порозумітися через розмір аліментів, небажання одного з подружжя знятися з реєстрації та виселитися з квартири, що є приватною власністю іншого, небажання чоловіка/жінки мати справу з органами виконавчої служби та правовими механізмами стягнення коштів (у разі виникнення заборгованості).

ТОП-5 юридичних лайфхаків «Як домовитися з орендодавцем під час карантину»
24
.
05
.
2020

Сьогодні більшість підприємців цікавить питання оплати оренди квадратних метрів свого офісу на час карантину. Адже, працівники переведені на роботу вдома/відправлені у відпуску, рух та використання громадського транспорту обмежено, а орендоване приміщення реально не використовується.Як же провести результативні перемовини зі своїм орендодавцем і досягти пільгових умов оплати орендованого приміщення?

Мобінг. Право на захист
04
.
02
.
2020

Необхідність внесення змін в трудове законодавство України назріла вже давно.Проте, у цьому пості Ви не знайдете переліку усіх запропонованих законотворцем новел.Це пост про «мобінг». Що це? І як це пов’язано з трудовим законодавством?

Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики
04
.
08
.
2020

В Торгово - промисловій палаті України пройшла експертна нарада «Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики».

Внесено зміни до Земельного кодексу України та інших актів щодо планування використання земель.
23
.
07
.
2020

Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь в обговоренні Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо планування використання земель". Фахову дискусію було організовано на базі правового комітету Ukrainian Real Estate Club. 

У Києві відбувся Перший Іпотечний Форум
06
.
03
.
2020

4 березня 2020 року у Києві відбувся Перший Іпотечний Форум. Що ж заважає банкам України пропонувати низьку відсоткову ставку інвесторам у житлове будівництво?Думка Керуючого партнера Dictio Law Firm, адвоката Олени Штогрин.