Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві»

20 лютого Керуючий партнер Dictio Law Firm Олена Штогрин взяла участь у круглому столі на тему «Зміни в сімейному законодавстві», що був організований Комітетом сімейного права ААУ.

Читати на Facebook

До обговорення змін в сімейному праві долучились:

Володимир Вовк - заступник директора Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення.

Любовь Солодухина - державний експерт експертної групи з питань інтегрованих соціальних послуг сім'ям Директорату соціальних послуг та інтеграції.

Юрий Молоканов - заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї та молодіжної політики.

Наталия Мельничук - головний спеціаліст секретаріату комітету з питань гуманітарної та цифрової політики.к - головний спеціаліст секретаріату комітету з питань гуманітарної та цифрової політики Наталия Мельничуки

Наталя Грінберг та Андрій Беспалий помічники народного депутата України Тетяни Рябухи.

Обговорювали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння формуванню відповідального батьківства».

Законотворці пропонують багато цікавих нововведень, які звичайно, ще потребують доопрацювання.

Наприклад, одне з нововведень: у разі укладання між батьками договору про сплату аліментів, подружжя, яке має дітей, може розірвати шлюб, звернувшись з відповідною заявою до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

Також, окремої уваги, заслуговує питання надання дозволу на лікування дитини при невідкладних станах, у разі відсутності батьків, органом опіки та піклування.

Крім того, обговорювалась пропозиція комплексного розгляду позову про розірвання шлюбу, де суд в одній справі буде вирішувати відразу три основні питання: розірвання шлюбу, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів.

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.