Oлена Штогрин стала переможницею Lexology Client Choice Awards 2021 Real Estate for Ukraine

14 жовтня 2021 року у Лондоні (Сполучене Королівство) було оголошено переможців премії Lexology Client Choice Awards 2021.

Читати на Facebook

З радістю повідомляємо, що Керуючий партнер Dictio Law Firm Olena Shtohryn, стала ексклюзивною переможницею Lexology Client Choice Awards 2021 за номінацією Real Estate in Ukraine (Нерухомість в Україні)!

14 жовтня 2021 року  у Лондоні (Сполучене Королівство) було оголошено переможців премії Lexology Client Choice Awards 2021.

Заснована у 2005 році, нагорода Client Choice Awards  визначає партнерів юридичних фірм, які виділяються відмінною  якістю надання послуг та турботою про клієнтів. Унікально, що персоналії можуть бути номіновані на цю нагороду лише корпоративними юристами. Переможці обираються  після всебічних досліджень та опитування десятків тисяч штатних юристів з числа читацької аудиторії Lexology, дослідження відгуків клієнтів.

Щоб гарантувати, що на результати не можна вплинути, юридичні компанії не повідомляються під час проведення цього першого раунду досліджень.

Цього року Client Choice обирало переможців у 73 юрисдикціях по всьому світу у різних напрямках юриспруденції.

Відгуки клієнтів про Олену Штогрин у розділі "Що клієнти кажуть за посиланням:

https://www.lexology.com/1297047/author/Olena_Shtohryn

Щоб переглянути всіх переможців 2021 року з різних країн сіту, відвідайте www.ClientChoice.com

Про Lexology:

Lexology надає найповніше джерело міжнародних правових оновлень, аналізу та знань. www.Lexology.com

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.