Партнер Dictio Law Firm Сергій Штогрин взяв участь у VI Міжнародному форумі із захисту бізнесу

На форумі адвокати, судді, представники органів державної влади, Ради бізнес - омбудсмена обмінялися досвідом, говорили про судову практику та інвестиційний клімат держави, шляхи його покращення через посилення заходів захисту Бізнесу.

Читати на Facebook

10.09.2021 партнер Dictio Law Firm, адвокат та арбітражний керуючийвзяв участь у VI Міжнародному форумі із захисту бізнесу, що був організований Юридична практика.

На форумі  адвокати, судді, представники органів державної влади, Ради бізнес - омбудсмена обмінялися досвідом, говорили про судову практику та інвестиційний клімат держави, шляхи  його покращення через посилення заходів захисту Бізнесу.

Ключові рекомендації для Бізнесу від Сергія Штогрина:

- «готуй сани літом» - про захист варто думати заздалегідь, коли причин для цього нема;

- захист можливий тільки при вчасній та якісній правничій допомозі;

- не варто нехтувати альтернативними способами захисту: Рада бізнес-омбудсмена (Business Ombudsman Council - Ukraine), Департамент кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора, Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів Верховної Ради України, бізнес асоціації та спілки;

- чим законніший та прозоріший бізнес, тим швидше та з мінімальними втратами його можна захистити.

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.