Партнерський склад Dictio Law Firm розширено!

Ми раді повідомити про розширення партнерського складу Dictio Law Firm. Сергій Штогрин, адвокат та арбітражний керуючий підсилить команду, очоливши практику вирішення спорів та банкрутства.

Читати на Facebook

Сергій має більш ніж 13 річний досвід у галузі права, спеціалізується на проведенні forensic-аудитів, супроводі справ категорії white-collar crime, досудовому та судовому вирішенні спорів, супроводженні виконавчих проваджень, реструктуризації заборгованості та процедурах банкрутства.

Має досвід роботи в Міністерстві промислової політики України та провідних юридичних компаніях України. Сергій є членом Асоціаціі правників України, Національної асоціації адвокатів України, Національної асоціації арбітражних керуючих України.

Серед останніх кейсів Сергія — повернення в судовому порядку у власність клієнта його активу — найбільшого  у Східній Європі українського підприємства виробника в своїй галузі, врегулювання у досудовому порядку спору  між французьким та українським агрохолдингами.

Впевнені, що професійність та значний досвід пана Сергія сприятимуть ефективному захисту прав та інвестиційних активів клієнтів нашої компанії!

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.