Щодо проєкту допомоги лікарям з України працевлаштуватися у Польщі

Польська Федерація Лікарень запустила програму допомогу медичним фахівцям, лікарям з України офіційно працевлаштуватися у закладах охорони Польщі. Реалізація проєкту здійснювалася за підтримки юридичних компаній Dictio (Україна) та Miller Canfield (Польща).

Читати на Facebook

Polska Federacja Szpitali (PFSz) у співпраці з юридичними фірмами Dictio Law Firm (Україна) та Miller Canfield (Польща) працюють над проєктом, що допоможе українським лікарям, медсестрам, психологам, психотерапевтам, акушеркам, стоматологам та парамедикам, що вимушені були покинути територію України через війну, працевлаштуватися  в закладах охорони здоров‘я Польщі.

З 24 лютого 2022 року громадянину України, який здобув медичну кваліфікацію за межами території держав-членів Європейського Союзу, терміном на 18 місяців може бути надано дозвіл на медичну практику та умовна ліцензія на практику як лікар. Процедура розпочата на підставі Закону (Устави) про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї країни. Варто зазначити, що процедура отримання ліцензії була максимально спрощена.

Для нас є дуже важливо допомогти нашим лікарям, щоб вони могли залишитись у професії та надавати медичну допомогу  великій кількості українських дітей, жінок, що знаходяться на території Польщі.

Знайти більш детальну інформацію та заповнити форму щодо працевлаштування можна за посиланням:

Для цього необхідно заповнити анкету https://bit.ly/3k8vjbx та надіслати СV (резюме) однією з мов: українська, польська, англійська, російська.

E-mail для зв’язку: ukraina@pfsz.org

Інтерв‘ю Керуючої Dictio Olena Shtohryn ТV Regio Україна: https://youtu.be/VDBVoX35wP8

Довідково: PFSz (Polska Federacja Szpitali) - найбільше об’єднання лікарень Польщі. Здійснюють низку заходів для підтримки України та її громадян у зв’язку з збройним конфліктом. Метою PFSz є координація зусиль польських лікарень для допомоги жителям України. Зокрема, PFSz здійснює діяльність у сфері:

- підтримки Польської медичної місії, яка проводить гуманітарну акцію в Україні;

- працевлаштування людей українських медичних професій у польських лікарнях;

- для пацієнтів з України;

- документів та анкет для пацієнтів з України;

- транспортування пацієнтів (наразі педіатричних пацієнтів) до інших країн ЄС.

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.