Участь у науковому проекті молодих вчених: «Медіація, як ефективний метод досудового врегулювання спорів». 

Керуючу Dictio Law Firm, адвокатку та медіаторку Олену Штогрин було запрошено взяти участь у якості наукового консультанта у науковому проекті молодих вчених «Медіація, як ефективний метод досудового врегулювання спорів». 

Читати на Facebook

Керуючу Dictio Law Firm, адвокатку та медіаторку Олену Штогрин  було запрошено взяти  участь  у якості наукового консультанта  у науковому проекті молодих вчених «Медіація, як ефективний метод досудового врегулювання спорів».

Проект готується  у рамках виконання наказу МОН України "Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2020 році" №1051 від 14.08.2020 року на базі  Навчально-наукового  інституту права, Сумського державного університету.

У роботі над проектом буде задіяна група молодих вчених, практичні спеціалісти медіатори та адвокати, а керівником проекту виступить доктор юридичних наук, доцент кафедри АГПФЕБ, ННІ права, Сумського державного університету, Кобзєва Тетяна Анатоліївна.

Метою проекту є запровадження на базі інституту ННІ права, Сумського державного університету курсу з медіації, популярізація застосування процедури медіації в практичній діяльності юристів, як альтернативного та ефективного методу врегулювання спорів.

Сподіваємось на успіх проекту у проходженні конкурсного відбору  та досягнення його мети у найближчому  майбутньому!

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.