Участь у науковому проекті молодих вчених: «Медіація, як ефективний метод досудового врегулювання спорів». 

Керуючу Dictio Law Firm, адвокатку та медіаторку Олену Штогрин було запрошено взяти участь у якості наукового консультанта у науковому проекті молодих вчених «Медіація, як ефективний метод досудового врегулювання спорів». 

Читати на Facebook

Керуючу Dictio Law Firm, адвокатку та медіаторку Олену Штогрин  було запрошено взяти  участь  у якості наукового консультанта  у науковому проекті молодих вчених «Медіація, як ефективний метод досудового врегулювання спорів».

Проект готується  у рамках виконання наказу МОН України "Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2020 році" №1051 від 14.08.2020 року на базі  Навчально-наукового  інституту права, Сумського державного університету.

У роботі над проектом буде задіяна група молодих вчених, практичні спеціалісти медіатори та адвокати, а керівником проекту виступить доктор юридичних наук, доцент кафедри АГПФЕБ, ННІ права, Сумського державного університету, Кобзєва Тетяна Анатоліївна.

Метою проекту є запровадження на базі інституту ННІ права, Сумського державного університету курсу з медіації, популярізація застосування процедури медіації в практичній діяльності юристів, як альтернативного та ефективного методу врегулювання спорів.

Сподіваємось на успіх проекту у проходженні конкурсного відбору  та досягнення його мети у найближчому  майбутньому!

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.