ЮРИДИЧНІ ФІРМИ DICTIO ТА MILLER CANFIELD ОБ‘ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ У ВІДБУДОВІ УКРАЇНИ

Завдяки цій угоді міжнародні клієнти Miller Canfield отримають доступ до високопрофесійного юридичного супроводу в Україні, а клієнти Dictio – доступ до міжнародної мережі офісів Miller Canfield. Наша співпраця відкриє нові можливості для клієнтів обох компаній.

Читати на Facebook

Раді оголосити, що юридичні фірми Miller Canfield та Dictio підписалиугоду про афіліацію і розпочинають співпрацю.

Miller Canfield – одна з найбільших та найстарших юридичних фірм у Мічигані (США); вона має 19 офісів у Нью-Йорку, Каліфорнії, Огайо, Іллінойсі, а також у Канаді, Китаї, Польщі, Мексиці та Катарі.

Dictio — бутікове адвокатське бюро в Україні, що спеціалізується у сфері нерухoмостi та будівництва, інвестицій (у т.ч. прямих іноземних інвестицій), вирішення спорів та банкрутства.

Завдяки цій угоді міжнародні клієнти Miller Canfield отримають доступ до високопрофесійного юридичного супроводу в Україні, а клієнти Dictio – доступ до міжнародної мережі офісів Miller Canfield. Наша співпраця відкриє нові можливості для клієнтів обох компаній.

Ми об’єднуємо зусилля, щоб працювати над викликами та можливостями, що створені завдяки Плану відновлення України, ініційованого Урядом.

Відповідно, пріоритетними напрямками співпраці двох компаній у найближчому майбутньому є реконструкція/будівництво житлових та промислових об’єктів, закладів охорони здоров’я, інфраструктури (доріг, мостів, інженерних мереж).

Спільні зусилля для допомоги у відбудові України – це забезпечений Miller Canfield доступ до міжнародних організацій та фірм у відповідних галузях в ЄС та США, до професійних знань та інтелектуальних здобутків глобальної багатопрофільної юридичної фірми, а також глибока експертиза в зазначених стратегічних галузях та досконале розуміння Dictio правового та інституційного середовища, що зазнає динамічних змін в Україні.

Це надзвичайна подія для обох компаній, наших співробітників, а також поточних та майбутніх клієнтів.

За більш детальною інформацією перейдіть за посиланнями: www.millercanfield.com та www.dictio.com.ua      

Польща Анжей Хельховскі, Партнер Miller Canfield chelchowski@millercanfield.com

Україна Олена Штогрин, Партнер Dictio shtohryn.om@dictio.com.ua

США Piчард Валавендер, Партнер Miller Canfield walawender@millercanfield.com

       

     

Право на землю для іноземців та юридичних осіб з іноземним елементом в Україні

Новини

Публікації

09
.
02
.
2024

Істотне значення для пожвавлення інвестиційних процесів в Україні, особливо в період воєнних дій, має розуміння з боку потенційних іноземних інвесторів чітких правил, які діють в державі.

14-15 листопада 2023 наймасштабніша Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбулася у Варшаві.

Новини

Публікації

21
.
11
.
2023

Слід відзначити високий інтерес з боку іноземного бізнесу, який хотів би працювати в Україні. Цьому також сприяла позиція міжнародних інституцій щодо фінансування українських проєктів та готовності страхувати воєнно-політичні ризики.

Dictio та Miller Canfield розробили Путівник щодо Польських процедур придбання квартири на первинному ринку для Acciona

Новини

Публікації

03
.
10
.
2023

Путівник розрахований, зокрема на українських клієнтів, що мають на меті придбати житло у Польщі у забудовника на первинному ринку

Страхування інвестицій від політичних та воєнних ризиків, як інструмент їх залучення в Україну

Новини

Публікації

25
.
05
.
2023

Безсумнівно, інвестування на теренах потенційно охоплених війною пов’язане з великими ризиками. Тому, необхідним є відповідне страхування активів і інших аспектів господарської діяльності. Міжнародний досвід є важливою скдадовою успішної реалізації Україною стратегії страхування вітчизняних та іноземних інвестицій в Україні

Індустріальні парки. Нові можливості для інвестицій в Україну

Новини

Публікації

13
.
04
.
2023

Для заохочення інвесторів вкладати кошти у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків в Україні прийнято Закон «Про індустріальні парки», внесено зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також ухвалено ряд підзаконних нормативно-правових актів, що передбачають пільги для учасників ІП.