Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики

В Торгово - промисловій палаті України пройшла експертна нарада «Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики».

Читати на Facebook

В Торгово - промисловій палаті України пройшла експертна нарада «Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики».

На зустрічі, за участі Міністерства енергетики, Служби Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, асоціацій та компаній – представників сфери альтернативної енергетики, обговорювались ключові проблеми розвитку відновлювальної енергетики та інвестиційної привабливості України.

Ще у грудні 2010 року Україна приєдналась до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, а в жовтні 2012 року взяла на себе зобов’язання до 2020 року досягти частки енергії із відновлюваних джерел енергії на рівні 11% в загальній структурі енергоспоживання країни.

Якщо подивитися на баланс попиту та пропозицій електричної енергії, то в квітні 2019 року доля ВДЕ складала 4,8% в об’єднаному енергетичному балансі України, а в квітні 2020 року – 10,7%. Тобто, Україна майже досягла виконання своїх зобов’язань.

Питання розвитку «зеленого курсу», як ніколи стає важливим для українського уряду в контексті оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У грудні ЄС запровадили новий «зелений курс» (New Green Deal). Це тенденція на екологізацію/декарбонізацію всіх сфер економік. Ціль ЄС - до 2050 року стати вуглецево нейтральним. Україна у свою чергу може стати вуглецево нейтральною до 2070 року. Служба Віцепрем'єр-міністра уже активно веде діалог з ТПП України.

Також, Торгово-промислова палата України підтримує заходи щодо закупівель української техніки в галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва під час проведення тендерів. Особливої уваги заслуговують вітрові електростанції зі ступенем локалізації українського обладнання до 70%.

Заповіт чи договір дарування: як зекономити при передачі нерухомого майна?
11
.
01
.
2021

Навколо цієї теми існує безліч міфів, які зумовлюють ситуацію, що люди таким чином ставлять запитання. Ми сьогодні постараємось їх розвіяти.

Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з Новим роком та Різдвом Христовим!
21
.
12
.
2020

Ми в Dictio Law Firm любимо святкову атмосферу і готуємося до святкування Нового року та Різдва Христового! Вітаємо всіх наших партнерів та клієнтів з завтрашнім чудовим святом!

Що потрібно знати про купівлю апартаментів в Україні?
19
.
11
.
2020

Забудовник не має обов'язку забезпечувати школою, дитячим садочком, амбулаторією чи лікарнею власників апартаментів. Якщо ви купуєте апартаменти, то не можете зареєструвати своє постійне місце проживання в них.

Земля та будівля –– тепер одна доля на двох
02
.
02
.
2021

Прийнято Закон, що передбачає автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою
21
.
12
.
2020

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Буде створенна національна система реєстрів та кадастрів нерухомості
03
.
12
.
2020

Розпочата робота над створенням національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості. Планується, що кожна земельна ділянка, споруда, квартира та право власності матиме унікальний ідентифікатор.